fbpx

Każdy może biegać, a przy pracy jest dużo biegania.

Biegamy po górach. Jeździmy na zawody. Pokonujemy kilometry zadeptując kamienie i leśne ścieżki. Pomyśleliśmy, że nam podobnych jest wielu. Dlatego integrujemy środowisko. Udowadniamy, że bieganie to sport drużynowy.

Poszukujemy osób, które mają ochotę pomóc w organizacji jednych z najciekawszych zawodów górskich w Polsce. Praca nie wymaga sprecyzowanych umiejętności – każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli lubisz kontakt z uśmiechniętymi ludźmi – usiądziesz w biurze zawodów, może wolisz samotne wędrówki po leśnych ścieżkach? – wtedy oznaczysz trasę. Jeżeli w Rudawach chcesz zrobić trening siłowy, damy ci taką możliwość – tysiące litrów wody zamknięte w pięciolitrowe butelki czekają na Ciebie!

Spodziewamy się poświęcenia, zaangażowania i pozytywnego nastawienia. Od Nas też możesz wymagać. Przemyśl swój wolontariat, postaw sobie cele – a my pomożemy Ci je osiągnąć. Na pewno gwarantujemy wyżywienie, wspólny nocleg z innymi wolontariuszami, ubezpieczenie oraz specjalny pakiet z gadżetami z biegu. Warto!

ZGŁOSZENIA WOLONTARIUSZY